Розетка Videx VF-BNSK2PC6TF3-BG графіт
Фото 6 |
Videx VF-BNSK2PC6TF3-BG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNSK2PC6TF3-BG графіт
Усі ціни 6 →Розетка одномісна Videx Binera чорна CAT6 і CAT3 VF-BNSK2PC6TF3-BG | 174 грн. |
Компьютерная розетка Videx BINERA CAT6+CAT3 двойная черн (VF-BNSK2PC6TF3-B | 220 грн. |
Розетка телефонна та комп'ютерна VIDEX Binera Чорний графіт (VF-BNSK2PC6TF | 174 грн. |
Комбінована комп'ютерна та телефонна розетка CAT3+CAT6 VIDEX BINERA VF-BNS | 170 грн. |
Компьютерная розетка Videx BINERA CAT6+CAT3 двойная черн (VF-BNSK2PC6TF3-B | 197 грн. |
Розетка CAT6+CAT3 подвійна VIDEX BINERA чорний графіт VF-BNSK2PC6TF3-BG | 174 грн. |
Модификації Videx VF-BNSK2PC6TF3-BG
Ціни на Videx VF-BNSK2PC6TF3-BG |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSK2PC6TF3-CR бежевий | від 152 грн. | 6 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK2PC6TF3-W білий | від 154 грн. | 1 пропозиція | ||
Videx VF-BNSK2PC6TF3-BG графіт | від 170 грн. | 6 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK2PC6TF3-SS сріблястий | від 173 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →