Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Pure NU6004V89
1 864 грн. Купити! Рамка 2 постова вертикальна Unica Pure Unica New Матове скло Schneider EleМаркетплейс: Rozetka.ua КАМаЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Schneider New Unica Pure NU6004V89 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Schneider New Unica Pure NU6004V89
Ціни на Schneider New Unica Pure NU6004V89 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Pure NU6004V89 | від 1 864 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider New Unica Pure NU6004V83 | від 2 898 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider New Unica Pure NU6004V80 | від 1 795 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →