Рамка для розетки / вимикача Schneider Sedna SDN5800923
Schneider Sedna SDN5800923 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Sedna SDN5800923
Рамка 5-местная Schneider Sedna слоновая кость SDN5800923 | 255 грн. |
П'ятерна рамка Schneider Electric Sedna горизонтальна Слонова кiстка (SDN5 | 251 грн. |
Рамка SCHNEIDER SEDNA SDN5800923 5-постова слонова кістка | 251 грн. |
Рамка 5-місцева Слонова кістка Sedna Schneider Electric, SDN5800923 | 246 грн. |
Модификації Schneider Sedna SDN5800923
Ціни на Schneider Sedna SDN5800923 |
---|---|---|---|---|
Schneider Sedna SDN5800968 | від 313 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5800921 | від 236 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5800970 | від 157 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider Sedna SDN5800923 | від 246 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5800960 | від 313 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5800933 | від 247 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →