Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio NU200218
Schneider New Unica Studio NU200218 |
|
Декоративна вставка — біла.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica Studio NU200218
Усі ціни 7 →Рамка 1-місна Schneider Electric Unica New білий NU200218 | 52 грн. |
Schneider Electric Schneider Electric Unica Studio NU200218 | 52 грн. |
Рамка одномісна горизонтальна Schneider Unica New Studio біла NU200218 | 52 грн. |
Рамка одноместная Schneider Unica, Белый NU200218 | 113 грн. |
Schneider Electric NU200218 | 60 грн. |
Рамка 1-постова Білий Unica New Schneider Electric NU200218 | 52 грн. |
Рамка 1-постова біла [NU200218] ABS-UV Unica New Шнейдер Електрік | 52 грн. |
Модификації Schneider New Unica Studio NU200218
Ціни на Schneider New Unica Studio NU200218 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio NU200244 | від 54 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio NU200218 | від 52 грн. | 7 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio NU200254 | від 145 грн. | 8 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio NU200230 | від 141 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →