Кухонна мийка Schock Brooklyn N-100 456x456
Фото 13 |
Schock Brooklyn N-100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Brooklyn N-100 456x456
Schock BROOKLYN N-100 Asphalt-43 | 12 106 грн. |
Schock BROOKLYN N-100 Beton-42 | 12 106 грн. |
Schock BROOKLYN N-100 Croma-49 | 12 106 грн. |
Schock BROOKLYN N-100 Mocha-63 | 12 106 грн. |
Schock BROOKLYN N-100 Moonstone-22 | 12 464 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →