Кухонна мийка Schock Manhattan N-150 610x510
Фото 17 |
Schock Manhattan N-150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Manhattan N-150 610x510
Усі ціни 24 →Schock Manhattan N-150 everest 26 | 13 373 грн. |
Кухонная мойка SCHOCK MANHATTAN N150 Alpina-07 | 13 168 грн. |
Schock Manhattan N-150 mocha 63 | 13 373 грн. |
Schock Manhattan N-150 moonstone 22 | 13 373 грн. |
Schock Manhattan N-150 onyx 10 | 13 373 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →