Велосипед Scott Aspect 950 2022 frame L
Відео 1Фото 2 |
Scott Aspect 950 2022 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scott 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scott.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scott Aspect 950 2022 frame L
Scott Aspect 950 29 (CN) 2022 (L, жовтий) 286348.010 | 33 196 грн. |
Велосипед 29" Scott Aspect 950 orange L (177-187 см) 286348.010 | 33 196 грн. |
Scott Велосипед SCOTT Aspect 950 29" размер L orange (CN) 286348.010 | 33 196 грн. |
Велосипед Scott Aspect 950 L Orange (1081-286348.010) | 33 196 грн. |
Відеоогляди
Модификації Scott Aspect 950 2022 frame L
Ціни на Scott Aspect 950 2022 frame L |
---|---|---|---|---|
Scott Aspect 950 2022 frame L | від 33 196 грн. | 5 пропозицій | ||
Scott Aspect 950 2022 frame M | від 33 196 грн. | 5 пропозицій | ||
Scott Aspect 950 2022 frame XL | від 33 196 грн. | 5 пропозицій |