Велосипед KTM Chicago 291 2023 frame XXL (22809147)
KTM Chicago 291 2023 frame XXL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації KTM Chicago 291 2023 frame XXL
Ціни на KTM Chicago 291 2023 frame XXL |
---|---|---|---|---|
KTM Chicago 291 2023 frame L | від 28 959 грн. | 28 пропозицій | ||
KTM Chicago 291 2023 frame M | від 28 750 грн. | 29 пропозицій | ||
KTM Chicago 291 2023 frame S | від 28 670 грн. | 13 пропозицій | ||
KTM Chicago 291 2023 frame XL | від 28 765 грн. | 27 пропозицій | ||
KTM Chicago 291 2023 frame XXL | від 32 000 грн. | 2 пропозиції |