Жорсткий диск Seagate Mobile HDD 2.5" ST1000LM035 1 ТБ
Відео 5 |
Seagate Mobile HDD 2.5" ST1000LM035 1 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Mobile HDD 2.5" ST1000LM035 1 ТБ
Усі ціни 36 →Жесткий диск для ноутбука 2.5" 1TB Seagate (ST1000LM035) | 2 232 грн. |
Внутренний жесткий диск Seagate Mobile 1TB (ST1000LM035) Rb | 2 065 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Seagate Mobile 1TB (ST1000LM035) Rb | 2 085 грн. |
Жорсткий диск 2.5" SEAGATE Mobile 1TB SATA/128MB (ST1000LM035) | 2 089 грн. |
Жорсткий диск Seagate Mobile HDD 2.5" ST1000LM035 Mobile HDD 2.5\" ST1000L | 2 227 грн. |
ще 20 пропозицій
4 2 1 6 |
Коштує такий із заводу у ps4 pro, почав сипатися через рік використання. При чому приставка працювала вкрай рідко. Після форматування та перевірки на помилки працює тиждень, потім по новій. При роботі дуже сильно гріється, думаю 50 і більше градусів. немає Не надійний Роман: |
Показано 1 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →