Вудилище SELECT Nitro NTR-702H
SELECT Nitro NTR-702H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SELECT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SELECT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SELECT Nitro NTR-702H
Усі ціни 20 →Спининговое удилище Select Nitro NTR-702H 2.13m 10-35g Fast | 1 440 грн. |
Вудилище Select Nitro NTR-702H 2.13m 10-35g Fast (1870.31.66) | 1 463 грн. |
Удилище Select Nitro NTR-702H 2.13m 10-35g Fast (1870.31.66) 1870.31.66 | 1 440 грн. |
Вудилище Select Nitro NTR-702H 2.13m 10-35g Fast (1870.31.66) 1870.31.66 | 1 440 грн. |
Select NTR-702H 18703166 | 1 440 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →