Навушники
Sennheiser SH 230 IP USB
Sennheiser SH 230 IP USB |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sennheiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sennheiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sennheiser SH 230 IP USB
Компьютерная гарнитура SENNHEISER SH 230 (500222) 500222 | 3 569 грн. |
Специализированная гарнитура Sennheiser SH 230 | 3 572 грн. |
Sennheiser Comm SH 230 | 3 829 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →