Навушники
Jabra Evolve2 30 Stereo USB-A MS (23089-999-979)
Відео 5Фото 11 |
Jabra Evolve2 30 Stereo USB-A MS 2021 рікEvolve |
|
Jabra Evolve2 30 Stereo USB-A MS сертифіковані для використання з Microsoft Teams, сумісні з додатком Microsoft Teams і не вимагають додаткової настройки завдяки функції plug-and-play.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Evolve2 30 Stereo USB-A MS
Усі ціни 6 →Jabra Evolve2 30, USB-A, MS Stereo 23089-999-979/demo | 4 531 грн. |
Комп'ютерна гарнітура Jabra Evolve2 30 MS USB-A (23089-999-979) 23089-999- | 3 645 грн. |
Гарнітура Jabra Evolve2 30 MS USB Type-A (23089-999-979) Evolve2 30 MS USB | 4 048 грн. |
Комп'ютерна гарнітура JABRA Evolve2 30 MS USB Type-A (23089-999-979) | 4 930 грн. |
Компьютерная гарнитура Jabra Evolve2 30 MS USB Type-A (23089-999-979) 2308 | 3 641 грн. |
Комп'ютерна гарнітура Jabra Evolve2 30 MS USB-A (23089-999-979) | 3 635 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →