Навушники
Poly EncorePro HW540
Фото 3 |
Poly EncorePro HW540 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Poly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Poly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Poly EncorePro HW540
Гарнітура Plantronics EncorePro HW540 E+A (88828-02) | 5 365 грн. |
Навушники Plantronics EncorePro HW540 E + A (88828-02) 88828-02 | 5 416 грн. |
Спеціалізована гарнітура Plantronics HW540 | 5 145 грн. |
Plantronics EncorePro HW540 (PL-HW540) — Гарнітура дротова 3 в 1, 1 динамі | 5 277 грн. |
Додаткові функції і можливості навушників Poly EncorePro HW540:
- Три види кріплення в комплекті (завушне, за шию, наголів'я)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →