Кондиціонер Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-09AHEIw 26 м²
Відео 1Фото 7 |
Збалансована за ціною і функціональним можливостям спліт-система з лінійки Therminator 2.0 Inverter зразка 2017 року, працює, як нескладно здогадатися, під початком інверторної технології. Безщітковий привод на чолі «підкапотної начинки» кондиціонера виступає гарантом точного підтримання температурного режиму, малошумною роботи агрегата і його скромної енергетичної «ненажерливості».
Енергоефективність Neoclima NS/NU-09AHEIw в режимі обігріву (до -15 °С за бортом) позначена відміткою А+, при охолодженні повітря — А++. Більшої наочності у зверненні з спліт-системою надають прихована інформаційна панель на внутрішньому блоці укупі з інформативним екраном пульта ДУ. Дані про температуру в приміщенні кондиціонер «видобуває» як раз таки з датчика I Feel, посадженого в корпус вищезазначеного пульта. В програмній частині модель розжилася корисними функціями очищення теплообмінника, програмованого таймера, самодіагностики вузлів на предмет виявлення несправностей на ранніх стадіях і автоматичного вибору режимів охолодження.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Neoclima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Neoclima.
Купити Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-09AHEIw 26 м²
Инверторный кондиционер Neoclima Therminator NS/NU-09AHEIw 0101010801-1004 | 12 499 грн. |
Кондиціонер Neoclima NS-09AHEIw/NU-09AHEIw | 12 485 грн. |
Neoclima NS/NU-09AHEIw | 12 499 грн. |
Кондиціонер Neoclima Therminator 2.0 Inverter NS/NU-09AHEIw | 12 487 грн. |
2 1 1 13 |
Хороша покупка, порадили монтажники, які ставили брату - мені потрібно було врізати в мою кімнату компактний внутрішній блок там місця було небагато. Є обігрів, що для Києва дуже важливо. дизайн, інвертор, обігрів немає термометра на пульті користуюся Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-09AHEIw менше місяця |
Тут відмінне співвідношення за ціною та якістю: за 12 тис отримуєш інвертор, який грітиме при -15 градусах, а у нас більше морозу і рідко буває ціна, європейська якість немає користуюся Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-09AHEIw менше місяця |
Довго вибирали та нарешті купили, дочекалися встановлення. Поставили кондиціонер, дев'ятку в 35С спеку, встановили температуру на 20 градусів до кімнати 25м, але очікуваного результату не дочекалися і за 3 години роботи. Температура, звичайно, знизилася, але не кардинально. Швидше просто ганяє холодне повітря, але на задану температуру не виходить. Зовнішній блок дуже сильно гуде, як реактивний літак. На пульті відсутня інформація про набрану температуру. Може, хтось фахівець у цій галузі та підкаже, що робити? Чи просто викинули гроші? зовні компактний, недорогий функція охолодження повноцінно не виконується користуюся Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-09AHEIw менше місяця |
Я придбав Neoclima NS-09AHEIw і WF-01 до нього.
В інструкції до нього написано, що для початку налаштування потрібно натиснути 7 разів на пульті кнопку "display"
Проблема в тому,що на пульті такої кнопки немає.
Підкажіть, будь-ласка де я можу знайти інструкцію саме до моєї моделі кондиціонера
Компактний кондиціонер-дев'ятка Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-09AHEIw належить до інверторного загону кліматичної техніки під егідою доступності. Модель пропонує точну підтримку заданої температури та високу «паливну» економічність, володіючи при цьому адекватним цінником.
Базовий набір функцій
Роботою пристрою заправляє безщітковий компресор, клас енергоефективності якого на охолодження позначений тавром А++. Внутрішній блок кондиціонера "шумить" з амплітудою від 27 до 38 дБ - насправді все залежить від вибраного режиму обдування. Спліт-система охолоджує повітря в приміщенні, працює на обігрів при температурі повітря за бортом до -15 ° С, осушує повітря (1 л/год) та виконує функцію рециркуляції повітряних мас. Кардинальних відмінностей від однолітків щодо функціональності у моделі не водиться.
Компактність понад усе
Для керування параметрами мікроклімату в приміщенні, що обслуговується, площею до 26 м² викликають пульт ДК або смартфон (при доукомплектації приладу модулем Wi-Fi). Показання заданої температури дублюються на прихованому інформаційному екрані кімнатного блоку. Останній, до речі, заточений у компактний корпус із габаритами 715x285x194 мм, що дозволяє розмістити внутрішній блок у обмежених умовах малогабаритної обителі.
Пристосування
У допраспоряжение кондиціонера потрапили функції 24-годинного таймера, турбо-охолодження, авторестарту на випадок перебоїв з енергопостачанням, самодіагностики ключових вузлів. Крім того, у моделі не обійшлося без наявності сценарію автоматичного вибору режимів обдування. У середній ціновій категорії «Термінатор 2.0» від Neoclima судилося зайняти високі призові місця серед спліт-систем інверторної ліги з базовим набором функцій.
Модификації Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-09AHEIw
Ціни на Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-09AHEIw |
---|---|---|---|---|
Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-07AHEIw 22 м² | від 11 190 грн. | 4 пропозиції | ||
Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-09AHEIw 26 м² | від 12 485 грн. | 4 пропозиції | ||
Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-12AHEIw 35 м² | від 12 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-18AHEIw 53 м² | від 21 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-24AHEIw 70 м² | від 25 499 грн. | 2 пропозиції |