Моторне мастило Shell Helix HX7 Diesel 10W-40 4 л
Shell Helix HX7 Diesel 10W-40 4L 1 л4 л |
|
Представник серії масел Helix, призначений для «високоефективних дизельних двигунів», в т. ч. з турбонаддувом і проміжним охолодженням, не обладнаних фільтрами сажових часток. Належить до напівсинтетичним, позиціонується, як марка з високими показниками стійкості до окислення і здатності до видалення забруднень, що позитивно позначається на прийомистості і безшумності, особливо у важких умовах міської їзди. Відповідає стандартам MB 229.3 і VW 505.00.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Купити Shell Helix HX7 Diesel 10W-40 4 л
Усі ціни 28 →Shell Helix Diesel HX7 10W-40 (4л) | 2 036 грн. |
Моторное масло SHELL Helix HX7 Diesel 10W-40 (4л.) 550040425 | 1 040 грн. |
Моторное масло Shell Helix Diesel HX7 10W-40 4л | 1 016 грн. |
Олива моторна Shell Helix Diesel HX7 SAE 10W-40, 4л (4107454) | 1 019 грн. |
Олива моторна напівсинтетична SHELL Helix Diesel HX7 10W-40 4л (550040425) | 886 грн. |
Модификації Shell Helix HX7 Diesel 10W-40
Ціни на Shell Helix HX7 Diesel 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix HX7 Diesel 10W-40 1 л | від 227 грн. | 26 пропозицій | ||
Shell Helix HX7 Diesel 10W-40 4 л | від 886 грн. | 28 пропозицій | ||
Shell Helix HX7 Diesel 10W-40 5 л | від 1 012 грн. | 28 пропозицій |