Котушка Shimano Ultegra Ci4 XTC 14000 (ULTCI414000XTC)
Фото 13 |
Shimano Ultegra Ci4 XTC 14000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Ultegra Ci4 XTC 14000
Усі ціни 18 →Катушка Shimano Ultegra CI4+ 14000 XTC 5+1BB (ULTCI414000XTC) | 15 530 грн. |
Котушка Shimano Ultegra CI4+ 14000 XTC 5+1BB 4.31 (ULTCI414000XTC) | 15 530 грн. |
Катушка Shimano Ultegra CI4+ 14000 XTC 5+1BB 4.31 (ULTCI414000XTC) ULTCI41 | 15 530 грн. |
Котушка Shimano Ultegra CI4+ 14000 XTC 5+1BB 4.31 (ULTCI414000XTC) ULTCI41 | 15 530 грн. |
Катушка Shimano Ultegra CI4+ 14000 XTC 5+1BB 4.3:1 2266.73.05 | 15 530 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →