Кавоварка De'Longhi Eletta Explore ECAM 450.55.G графіт
Відео 3Фото 4 |
De'Longhi Eletta Explore ECAM 450.55.G графіт графіт сріблястий |
|
Додатковий молочний контейнер для одержання холодної молочної піни. Рецепти для виготовлення холодних напоїв. Спеціальна програма 2GO адаптує всі напої під об'ємом вашого термокружки.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Eletta Explore ECAM 450.55.G графіт
Усі ціни 14 →Кавомашина автоматична Delonghi Eletta Explore ECAM 450.55.G | 37 000 грн. |
Кавомашина DeLonghi Eletta Explore ECAM450.55.G | 38 999 грн. |
Delonghi Eletta Explore ECAM 450.55.G | 35 199 грн. |
Кавоварка Delonghi Eletta Explore Ecam 450.55.G | 36 815 грн. |
Кавомашина автоматична Delonghi Eletta Explore ECAM 450.55.G | 34 999 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації De'Longhi Eletta Explore ECAM 450.55.G
Ціни на De'Longhi Eletta Explore ECAM 450.55.G |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Eletta Explore ECAM 450.55.G графіт | від 31 190 грн. | 14 пропозицій | ||
De'Longhi Eletta Explore ECAM 450.55.S сріблястий | від 35 189 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →