Кавоварка De'Longhi Eletta Explore ECAM 450.65.S нержавіюча сталь
Фото 5 |
De'Longhi Eletta Explore ECAM 450.65.S нержавіюча сталь Eletta (прогресивні)своя програмакапучино автоматкавомолкарезервуар для молокапідігрівуправління через Інтернет нержавіюча сталь чорний |
|
Додатковий молочний контейнер для одержання холодної молочної піни. Рецепти для виготовлення холодних напоїв. Спеціальна програма 2GO адаптує всі напої під об'ємом вашої термокухлі.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Eletta Explore ECAM 450.65.S нержавіюча сталь
Усі ціни 9 →Кавомашина автоматична Delonghi Eletta ECAM 450.65.S | 39 999 грн. |
Кавомашина DeLonghi Eletta ECAM450.65.S | 38 010 грн. |
Delonghi Eletta Explore ECAM 450.65.S | 35 700 грн. |
Delonghi ECAM 450.65.S | 40 050 грн. |
Кавомашина DE LONGHI ECAM450.65.S Eletta Explore | 38 950 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації De'Longhi Eletta Explore ECAM 450.65.S
Ціни на De'Longhi Eletta Explore ECAM 450.65.S |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Eletta Explore ECAM 450.65.S нержавіюча сталь | від 35 700 грн. | 9 пропозицій | ||
De'Longhi Eletta Explore ECAM 450.65.G чорний | від 34 999 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →