Електрогенератор Konner&Sohnen KS 7000
Відео 10Фото 14 |
Konner&Sohnen KS 7000 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Купити Konner&Sohnen KS 7000
Усі ціни 34 →Генератор бензиновый Konner&Sohnen KS 7000 000000131 | 30 359 грн. |
Генератор бензиновый Konner&Sohnen KS 7000 | 30 359 грн. |
Бензиновий генератор K?nner&S?hnen KS 7000 | 30 359 грн. |
Бензиновый генератор Konner & Sohnen KS 7000 120700 | 30 359 грн. |
Генератори Konner&Sohnen KS 7000 | 26 800 грн. |
Резервне живлення для приватного будинку та професійного обладнання
Бензогенератор Konner&Sohnen KS 7000 є універсальним рішенням для тих, хто шукає надійне резервне електроживлення або джерело електроенергії для робочого інструменту на будівництві. З балансом потужності та надійності, цей генератор може стати невід'ємною частиною вашого будинку чи професійної діяльності.
Технічні характеристики та функції
Серцем цього пристрою є потужний бензиновий двигун, який, працюючи синхронно з альтернатором, забезпечує стабільну напругу, потрібну для роботи різного обладнання. Система AVR гарантує, що вихідна напруга буде у безпечних межах, а додаткові захисні механізми забезпечують тривалий термін служби пристрою та безпеку для підключених приладів.
Комфорт та універсальність
Основна перевага Konner&Sohnen KS 7000 полягає у його модульності. Вибір між ручним та електричним стартом дозволяє користувачам знаходити ідеальний варіант для своїх потреб. А версія з автоматичним перемиканням ATS робить процес використання генератора майже автономним, що є особливо цінним у ситуаціях несподіваних перебоїв у живленні.
Висновок
Будь то резервне електроживлення для дому, джерело енергії для робочого місця або надійний партнер на будівельному об'єкті, бензогенератор Konner&Sohnen KS 7000 пропонує високу якість та функціональність. Залежно від ваших потреб та бюджету ви можете вибрати найбільш підходящий варіант, впевнені в надійності та тривалій роботі цього пристрою.
- Модель KS 7000 — ручний тип запуску, немає функції автозапуску
- Модель KS 7000E — запуск за допомогою електростартера, немає функції автозапуску
- Модель KS 7000E ATS — запуск за допомогою електростартера, є функція автозапуску
Модификації Konner&Sohnen KS 7000
Ціни на Konner&Sohnen KS 7000 |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen KS 7000 | від 24 580 грн. | 34 пропозиції | ||
Konner&Sohnen KS 7000E | від 28 800 грн. | 45 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 7000E-3 | від 37 000 грн. | 26 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 7000E ATS | від 32 500 грн. | 35 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 7000E ATS-3 | від 37 800 грн. | 31 пропозиція |