SSD Apacer AS2280P4U Pro AP512GAS2280P4UPRO-1 512 ГБ
Відео 2Фото 4 |
Apacer AP512GAS2280P4UPRO-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AS2280P4U Pro AP512GAS2280P4UPRO-1 512 ГБ
Накопичувач SSD M.2 2280 512GB Apacer (AP512GAS2280P4UPRO-1) AP512GAS2280P | 1 736 грн. |
Apacer Накопичувач SSD M.2 2280 512GB Apacer (AP512GAS2280P4UPRO-1) AP512G | 1 736 грн. |
Накопичувач SSD M.2 2280 512GB Apacer (AP512GAS2280P4UPRO-1) AP512GAS2280P | 1 799 грн. |
SSD APACER AS2280P4U Pro 512GB M. 2 NVMe (AP512GAS2280P4UPRO-1) | 2 082 грн. |
SSD-накопичувач Apacer AS2280P4U Pro 512 GB (AP512GAS2280P4UPRO-1) [101117 | 1 999 грн. |
Відеоогляди
Модификації Apacer AS2280P4U Pro AP512GAS2280P4UPRO-1
Ціни на Apacer AS2280P4U Pro AP512GAS2280P4UPRO-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AS2280P4U Pro AP256GAS2280P4UPRO-1 256 ГБ | від 982 грн. | 34 пропозиції | ||
Apacer AS2280P4U Pro AP512GAS2280P4UPRO-1 512 ГБ | від 1 736 грн. | 5 пропозицій | ||
Apacer AS2280P4U Pro AP1TBAS2280P4UPRO-1 1 ТБ | від 3 031 грн. | 42 пропозиції | ||
Apacer AS2280P4U Pro AP2TBAS2280P4UPRO-1 2 ТБ | від 4 674 грн. | 48 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →