Радіокерована машина Silverlit 360 Cross II Red 1:18 (20257-2)
Відео 1Фото 6 |
Silverlit 360 Cross II Red 1:18
Тип:трюкові
Масштаб моделі:1:18
Двигун:електричний
Макс. швидкість:до 12 км/год
Всі характеристики
Характеристики 360 Cross II Red 1:18
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silverlit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silverlit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silverlit 360 Cross II Red 1:18
Усі ціни 7 →Машинка на радиоуправлении Silverlit 360 Cross Ii 1:18 красная (20257-2) | 1 850 грн. |
Радіокерована іграшка Silverlit Exost 360 CROSS II, 1:18 2,4 ГГц, червона | 1 429 грн. |
Silverlit Радіокерована іграшка Silverlit Exost 360 CROSS II, 1:18 2,4 ГГц | 1 429 грн. |
Silverlit 360 CROSS II (20257-2) 360CROSSII(20257-2) | 1 849 грн. |
Машина Silverlit 360 CROSS II 1:18, 2.4 GHz червона (2000000113876) (32259 | 1 850 грн. |
Радіокерована іграшка Silverlit Exost 360 CROSS II, 118 2,4 ГГц, червона ( | 2 059 грн. |
Радіокерована іграшка Silverlit Exost 360 CROSS II, 118 2,4 ГГц, червона ( | 1 862 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →