Радіокерована машина Silverlit Hyper Drift 1:14 (Exost 20265)
Фото 6 |
Silverlit Hyper Drift 1:14
Тип:шосейні, дріфтові
Двигун:електричний
Макс. швидкість:до 8 км/год
Всі характеристики
Характеристики Hyper Drift 1:14
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silverlit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silverlit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silverlit Hyper Drift 1:14
Машинка на радиоуправлении Silverlit Exost Hyper Drift 1:14 (20265) | 2 499 грн. |
Радіокерована іграшка Silverlit Exost Hyper Drift 2.4 ГГц (20265) 20265 | 1 892 грн. |
Silverlit Радіокерована іграшка Silverlit Exost Hyper Drift 2.4 ГГц (20265 | 1 892 грн. |
Радіокерована машинка Silverlit Hyper Drift 2.4 ГГц (4891813202653) (20265 | 2 499 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →