Радіокерована машина Silverlit Xbull 1:18 (TE170)
Відео 3Фото 8 |
Silverlit Xbull 1:18
Тип:монстр трак
Масштаб моделі:1:18
Двигун:електричний
Макс. швидкість:до 8 км/год
Привод:повний
Всі характеристики
Характеристики Xbull 1:18
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silverlit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silverlit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silverlit Xbull 1:18
Усі ціни 13 →Машинка на р/у Silverlit Exost Икс булл (XBull) 1:18 (20208) | 1 450 грн. |
Машинка Exost Cross Xbull на радіокеруванні 1:18 (20208) 20208 | 1 089 грн. |
Радіокерована іграшка Silverlit XBull 1:18 27 МГц (20208) | 1 389 грн. |
Радиоуправляемая игрушка Silverlit XBull 1:18 27 МГц (20208) 20208 | 1 199 грн. |
Радіокерована іграшка Silverlit XBull 1:18 27 МГц (20208) 20208 | 1 068 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →