Радіокерована машина Silverlit Revolt 1:18
Відео 1Фото 9 |
Silverlit Revolt 1:18
Тип:краулер
Масштаб моделі:1:18
Двигун:електричний
Макс. швидкість:до 8 км/год
Привод:повний
Шосейний та позашляховий режими їзди. Великі кути повороту.
Всі характеристики
Характеристики Revolt 1:18
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silverlit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silverlit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silverlit Revolt 1:18
Машинка Silverlit "REVOLT", 1:18, РК, 2,4 GHz (ГГц) черный (20253) | 3 199 грн. |
Радіокерована іграшка Silverlit REVOLT 2.4 GHz 1:18 (20253) 20253 | 2 375 грн. |
Silverlit Радіокерована іграшка Silverlit REVOLT 2.4 GHz 1:18 (20253) 2025 | 2 375 грн. |
Радіокерована машинка Silverlit Revolt 1:18 2.4 ГГц (20253) (4891813202530 | 2 399 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →