Радіокерована машина Silverlit Mini Aqua Jet 1:18 (20252)
Відео 1Фото 9 |
Silverlit Mini Aqua Jet 1:18
Масштаб моделі:1:18
Двигун:електричний
Макс. швидкість:до 6 км/год
Привод:повний
Модель з можливістю трансформації для пересування по воді
Всі характеристики
Характеристики Mini Aqua Jet 1:18
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silverlit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silverlit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silverlit Mini Aqua Jet 1:18
Усі ціни 10 →Машинка Exost Wild Mini aquajet на радіокеруванні 1:18 (20252) 20252 | 2 299 грн. |
Радиоуправляемая игрушка Silverlit Mini Aqua Jet 1:18 2.4 ГГц (20252) 2025 | 1 793 грн. |
Радіокерована іграшка Silverlit Mini Aqua Jet 1:18 2.4 ГГц (20252) 20252 | 1 739 грн. |
Silverlit Радіокерована іграшка Silverlit Mini Aqua Jet 1:18 2.4 ГГц (2025 | 1 739 грн. |
Silverlit Mini Aqua Jet 1:18 (20252) MiniAquaJet1:18(20252) | 1 739 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →