Радіокерована машина Silverlit Fury Cross 2 in 1
Відео 2Фото 4 |
Silverlit Fury Cross 2 in 1
Тип:монстр трак
Масштаб моделі:1:12
Двигун:електричний
Привод:повний
Комплект із двох машинок. Великий позашляховик і перевертень усередині. Перевертня заряджається від пульта.
Всі характеристики
Характеристики Fury Cross 2 in 1
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silverlit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silverlit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silverlit Fury Cross 2 in 1
Усі ціни 10 →Машинка Silverlit "Fury Cross" 2 в 1, PK, 2,4 GHz (ГГц) (20210) | 3 199 грн. |
Машинка Exost Fury Cross 2 в 1 на радіокеруванні (20210) 20210 | 2 399 грн. |
Радиоуправляемая игрушка Silverlit Fury Cross 2 в 1 2.4 ГГц (20210) 20210 | 2 407 грн. |
Радіокерована іграшка Silverlit Fury Cross 2 в 1 2.4 ГГц (20210) 20210 | 2 356 грн. |
Silverlit Радіокерована іграшка Silverlit Fury Cross 2 в 1 2.4 ГГц (20210) | 2 356 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →