Радіокерована машина Silverlit 360 Mini Flip 1:34
Відео 6Фото 16 |
Silverlit 360 Mini Flip 1:34
Тип:трюкові
Масштаб моделі:1:34
Двигун:електричний
Макс. швидкість:до 8 км/год
Привод:задній
Машина може обертатися навколо своєї осі. Під час зіткнення або падіння іграшки шини приймають удар на себе
ІЧ-передавач
Всі характеристики
Характеристики 360 Mini Flip 1:34
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silverlit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silverlit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silverlit 360 Mini Flip 1:34
Усі ціни 20 →Машинка Silverlit "360 mini flip", 1:34, ІК, зеленый (20143-1) | 1 150 грн. |
Машинка Exost 360 Mini flip радіокерована зелена 1:34 (20143-1) 20143-1 | 919 грн. |
Радіокерована іграшка Silverlit 360 Mini Flip 1:34 Зелена (20143-1) | 1 130 грн. |
Радиоуправляемая игрушка Silverlit 360 Mini Flip 1:34 Зеленая (20143-1) 20 | 930 грн. |
Радіокерована іграшка Silverlit 360 Mini Flip 1:34 Зелена (20143-1) 20143- | 876 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →