Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Радіокеровані моделі   /   Радіокеровані машини   /   Silverlit

Радіокерована машина Silverlit Exost Star Rush

Фото - Радіокерована машина Silverlit Exost Star Rush
Відео 1Фото 8
Silverlit Exost Star Rush
Тип:шосейні, кільцеві (трекові)
Двигун:електричний
Всі характеристики
Характеристики Exost Star Rush
Основне
КомплектаціяATR
Призначення (клас)кільцеві (трекові)
Типшосейні
Характеристики
Двигунелектричний
Джерело живлення
Джерело живленняAA батарейки
Акумулятор в комплектінемає
Кількість батарейок3 шт
Передавач
Частота радіоканалу2.4 GHz
Джерело живлення2xAA
Офіційний сайтexostrc.com
Дата додавання на E-Katalogсічень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Silverlit Exost Star Rush

Машинка на р/у SILVERLIT STAR RUSH Black (20640) 20640

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 188 грн.

Машина Silverlit Exost Star Rush 1:28 на радіокеруванні 2.4 ГГц чорно-жовта (20640)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 199 грн.

Exost STAR RUSH Black (20640) STARRUSHBlack(20640)

Габарити упаковки (ВхШхГ)/16 х 23 х 8 см|Особливості/Для вулиці|Вид/Легкове авто|Комплект/Одна іграшка|Посилання на сайт виро... щебника/https://amigotoys.ua/mashinki-na-radioupravlenii/4565/|Батарейки/5 x AA|Вид упаковки/Коробка|Батарейки в комплекті/В комплект не входять|Тип підключення/Радіохвиля|Частота/2,4 ГГц|Комплектація/Машинка, Пульт керування|Масштаб/1:28|Колір/Чорний|Країна виробництва/Китай|Вікова група/Від 5 років|Мова/Без тексту|Тип/Машинки і техніка|Час роботи в хвилинах/60|Гарантійний термін/Ні|Бренд/Exost|Джерело живлення/Від батарейки
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Машина Silverlit Exost Star Rush 1:28 на радіокеруванні 2.4 ГГц Чорна (4891813206408)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Радіокерована іграшка Silverlit STAR RUSH 2,4 GHz (ГГц), 128 чорна (20640)

Маркетплейс: Rozetka.ua  BeBest З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 816 грн.

Динаміка цін на Silverlit Exost Star Rush

Відеоогляди