Умивальник Simas Londra LO 934 1060 мм
Фото 5 |
Simas Londra LO 934 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості умивальника Simas Londra LO 934:
- Додатково комплектується п'єдестал
Модификації Simas Londra LO 934
Ціни на Simas Londra LO 934 |
---|---|---|---|---|
Simas Londra LO 914 580 мм | від 5 069 грн. | 1 пропозиція | ||
Simas Londra LO 924 680 мм | від 5 738 грн. | 1 пропозиція | ||
Simas Londra LO 934 1060 мм | від 16 051 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →