Умивальник Simas Wave WA 08 480 мм
Фото 3 |
Simas Wave WA 08 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Wave WA 08 480 мм
Усі ціни 14 →Раковина підвісна Simas Wave 48 см білий глянсовий WA08 | 7 775 грн. |
Раковина керамічна 48 см Simas WAVE, glossy black (WA 08) | 11 029 грн. |
Раковина керамічна 48 см Simas WAVE, glossy white (WA 08) | 7 775 грн. |
Раковина керамічна 48 см Simas WAVE, matte antracite (WA 08) | 11 029 грн. |
Раковина керамічна 48 см Simas WAVE, matte black (WA 08) | 11 029 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →