Умивальник Simas Wave WA 01 420 мм
Фото 5 |
Simas Wave WA 01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Wave WA 01 420 мм
Усі ціни 10 →Раковина накладна Simas Wave 42 см білий глянсовий WA01 | 6 982 грн. |
Умивальник круглий накладний Simas Wave 42 см, Blak matt (WA01 NM) WA01 NM | 9 040 грн. |
Раковина керамічна 42 см Simas WAVE, matte white (WA 01) | 9 601 грн. |
Умивальник круглий накладний Simas Wave 42 см, білий (WA01) WA01 | 8 428 грн. |
Раковина накладна на стільницю Simas Wave Ø42 см, mirto matt WA01 WA01 mir | 9 880 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →