Sony WH-XB910N
Відео 31Фото 16 |
Sony WH-XB910N |
|
Якісні, просунуті і максимально зручні в повсякденному носінні навушники, представлені на ринку компанією Sony в 2021 році. Перед нами накладні повнорозмірні навушники типу Over-Ear з можливістю складання, завдяки чому в складеному вигляді вони займають мінімум місця. Серед ключових особливостей моделі виробник відзначає неймовірні баси і поліпшену систему шумозаглушення. В основі пристрою знаходяться потужні 40-мм динамічні драйвера з чутливістю 96 дБ і опором 16 Ом.
Технологія EXTRA BASS підсилює нижні частоти, тим самим забезпечуючи глибокі і насичені баси. Завдяки окремому каналу для басів в корпусі і підвищеної герметичності між динаміками і барабанними перетинками посилюється ритміка кожної композиції. Серед іншого Навушники можуть похвалитися системою активного шумозаглушення, функціями "прозорий режим" і Multipoint, підтримкою кодеків AAC і LDAC.
Технологія цифрового поліпшення звуку (DSEE) відновлює деталі в спочатку стиснутих музичних файлах, забезпечуючи таким чином якість звуку, максимально близьке до вихідного запису. Спеціальна технологія точного розпізнавання голосу, для якої використовуються два вбудованих мікрофона, забезпечує високу чіткість передачі голосу під час дзвінків. Вбудований акумулятор забезпечує до 50 год безперервного прослуховування музики, при цьому для повного відновлення заряду необхідно всього 3,5 ч.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony WH-XB910N
Усі ціни 37 →Навушники Sony WH-XB910N Blue (WHXB910NL.CE7) | 5 859 грн. |
Наушники Sony WH-XB910N Blue | 5 263 грн. |
Наушники с микрофоном Sony WH-XB910N Black (WHXB910NB.CE7) | 6 500 грн. |
Навушники Sony WH-XB910N Blue (WHXB910NL.CE7) | 5 760 грн. |
Sony WH-XB910N Blue (WHXB910NL.CE7) | 5 209 грн. |
За свою ціну - вони неперевершені! По-перше - якість збірки, бо саме це відчуваєш при розпаковці: навушники лежать у кейсі фірмовому, разом із зарядним кабелем та AUX кабелем. Дуже м'які амбушури та оголів'я, користуватися можна кілька годин поспіль без бажання зняти та зробити перерву. Чітке регулювання, поворотні чаші, складна конструкція - все якісно, не розхлябано та не хрумтить. Щодо якості звуку, то суб'єктивно все просто топ: чіткі та глибокі яскраво виражені баси (XB у назві за це і говорити), неплоха середина та контрольовані верхи. В офіційному застосунку є багато пресетів еквазайлера, але рекомендую витратити трохи години і створити кастомний саме під себе. Особливо я швидко зайшов "своє" звучання та зберіг пресет. Навушники мають підтримку Multipoint, тому конектяться одночасно до двох приладів (у моєму випадку планшет та смартфон). Застосунок має можливість синхронізувати налаштування та пресети завдяки введенню свого акаунту і тому на обох пристроях звучання однакове і без танців із бубном ("привіт" Soundcore). Активне шумозаглушення на високому рівні. На справді дуже високому: не чути ні розмов, ні музики, ні шуму від сусідського ремонту. При ввімкненому шумозаглушенні немає ефекту вакууму як у дешевих моделях інших брендів, немає шипіння чи ще чогось – тут все чудово. Режим прозорості працює відмінно та виручає коли треба перекинутися кількома словами - просто прикладаєш ладоню до правої чаші. Автономність також відповідає заявій. З мінусів можу виділити лише комплектний кабель зарядки. Може це пранк якийсь, але не смішно, Соні. А все тому, що він завдовжки сантиметрів 15 і максимально дешевий та не гнучкий. Якщо розетка не біля столу чи ще чогось, куди можна покласти навушники – то зарядити цим кабелем можна тільки від ноутбука. А заряджаються вони години 3 мінімум. Навіть у навушниках ціною в 5 разів нижчою за кабель нормальні та довжиною мінімум пів метра. Ну і другий мінус – це сенсорне керування, до якого треба звикати. Александр Ч: користуюся Sony WH-XB910N кілька місяців |