Sony WF-C700N
Відео 18Фото 30 |
Sony WF-C700N |
|
Водостійкі бездротові навушники класу True Wireless, що якісно звучать, з системою активного шумоподавлення ANC, інтегрованим мікрофоном і фірмовою технологією Digital Sound Enhancement Engine, що відновлює оригінальне звучання стисненого аудіо. Позиціонується продукт середньої цінової категорії, призначений для любителів якісного звучання, яким необхідна якісна шумоізоляція від зовнішнього середовища.
Завдяки технології ANC, навушники Sony WF-C700N можна з комфортом використовувати у громадському транспорті, на вулиці, у шумних приміщеннях, у літаку тощо. Використання кодека AAC покращує якість передачі звуку (порівняно зі стандартним SBC). Для точної та максимально деталізованої передачі повного частотного діапазону навушники обладнані якісними динамічними випромінювачами діаметром 5 мм. Передбачено сенсорне керування та переведення системи активного шумоподавлення в режим повної акустичної прозорості. Енергії вбудованого літій-іонного акумулятора вистачає на 7,5 години відтворення музики по bluetooth-з'єднанню (без ANC) або на 10 годин звучання аудіоконтенту без ANC. Завдяки вологозахисту класу IPX4, навушники не бояться дощу та поту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony WF-C700N
Усі ціни 200 →Навушники Sony WF-C700N Black (WFC700NB.CE7) | 3 999 грн. |
Навушники Sony WF-C700N (WFC700NV.CE7) Lavendar | 3 999 грн. |
Навушники Sony WF-C700N Black (WFC700NB.CE7) | 3 429 грн. |
Бездротові навушники Sony WF-C700N Lavendar (WFC700NV.CE7) WFC700NV.CE7 | 3 999 грн. |
Наушники TWS Sony WF-C700N BT 5.2, ANC, IPX4, SBC, AAC, Mic, Белый WFC700N | 3 836 грн. |