Литий диск Sparco Assetto Gara 8x18/5x112 ET35 DIA73,1
Відео 7Фото 2 | від 13 717 до 18 011 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Sparco Assetto Gara 79
Характеристики
Sparco Assetto Gara 8x18/5x112 ET35 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sparco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sparco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Sparco Assetto Gara 8x18/5x112 ET35 DIA73,1
Сортувати
Sparco Asseto Gara R18 W8 PCD5x112 ET35 DIA73.1 Matt Black | 14 024 грн. |
SPARCO ASSETTO GARA Matt Black (R18 W8.0 PCD5x112 ET35 DIA73.1) | 14 699 грн. |
Sparco Assetto Gara R18 W8 PCD5x112 ET35 DIA73.1 Matt Black W2903950239 | 17 406 грн. |
Sparco Assetto Gara R18 W8 PCD5x112 ET35 DIA73.1 Matt Black | 18 011 грн. |
Диски Sparco Asseto Gara 8x18 5x112 ET35 DIA73,1 (matt black) (1000684064) | 13 717 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі