Литий диск Speedline Vettore 9,5x19/5x112 ET35 DIA76,1
Відео 1Фото 3 | від 11 982 до 19 042 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):76.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Speedline Vettore 26
Характеристики
Speedline Vettore 9,5x19/5x112 ET35 DIA76,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speedline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speedline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Speedline Vettore 9,5x19/5x112 ET35 DIA76,1
Сортувати
Диски Speedline SL6 Vettore 9,5x19 5x112 ET35 DIA76 (black machined face) | 12 721 грн. |
Speedline SL6 VETTORE Jetblack-Frontkopiert (R19 W9.5 PCD5x112 ET35 DIA76) | 12 799 грн. |
Speedline SL6 Vettore (9.5J x 19 5x112 ET35 DIA76.1) Jetblack-mat На замов | 15 760 грн. |
Speedline Corse SL6 Vettore R19 W9.5 PCD5x112 ET35 DIA76.1 Jetblack Polish | 12 104 грн. |
Speedline Corse SL6 Vettore JB/FC R19 W9.5 PCD5x112 ET35 DIA76.0 | 19 042 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі