Литий диск Speedline Vincitore 7,5x18/5x114,3 ET50 DIA82
Відео 1Фото 3 | від 9 120 до 12 299 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):82 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Speedline Vincitore 14
Характеристики
Speedline Vincitore 7,5x18/5x114,3 ET50 DIA82 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speedline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speedline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Speedline Vincitore 7,5x18/5x114,3 ET50 DIA82
Сортувати
Литые диски Speedline SL5 Vincitore R18 W7.5 PCD5x114.3 ET50 DIA82.1 (JBMF | 10 135 грн. |
Speedline SL5 Vincitore 7.5x18 5x114.3 ET50 DIA82.1 JBM-FC | 9 663 грн. |
Диски Speedline SL5 Vincitore 7,5x18 5x114,3 ET50 DIA82,1 (JBMFCL) | 10 134 грн. |
Speedline SL5 Vincitore (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET50 DIA82.1) JBMFCL | 10 211 грн. |
Speedline SL5 Vincitore 7.5x18 5x114.3 ET50 DIA82.1 JBM-FC | 9 120 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі