Литий диск CMS C21 8x18/5x114,3 ET47 DIA67,1
Відео 1Фото 4 | від 8 509 до 11 638 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації CMS C21 12
Характеристики
CMS C21 8x18/5x114,3 ET47 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C21 8x18/5x114,3 ET47 DIA67,1
Сортувати
CMS C21 DMB Diamant-Schwarz Matt (R18 W8.0 PCD5x114.3 ET47 DIA67.1) | 9 999 грн. |
CMS C21 R18 W8 PCD5x114.3 ET47 DIA67.1 Dull Black / Polished C21 808 47 10 | 8 509 грн. |
CMS C21 (8J x 18 5x114.3 ET47 DIA67.1) MATT BLACK На замовлення з Європи. | 10 038 грн. |
CMS C21 W8.0 R18 PCD5x114.3 ET47 DIA67.1 DMB | 11 638 грн. |
CMS C21 R18 W8 PCD5x114.3 ET47 DIA67.1 Dull Black / Polished | 8 878 грн. |
Диски CMS C21 8x18 5x114,3 ET47 DIA67,1 (matt black diamond) (1001605026) | 9 296 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі