Біти / торцеві голівки Stanley STMT82671-0
Фото 6 |
Stanley STMT82671-0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley STMT82671-0
Усі ціни 14 →Набір головок торцевих 1/2 з одинадцяти предметів STANLEY STMT82671-0 | 1 674 грн. |
Набор торцевых головок Stanley с трещоткой 1/2" 11 шт STMT82671-0 | 1 674 грн. |
Набір торцевих головок ½ дюйма Stanley, 11 предметів STMT82671-0 | 1 674 грн. |
Набір головок торцевих 1/2 з одинадцяти предметів STANLEY STMT82671-0 | 1 674 грн. |
Набор торцевых головок Stanley 11 пр STMT82671-0 | 1 674 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →