Біти / торцеві голівки Stanley STMT82666-0
Фото 7 |
Stanley STMT82666-0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley STMT82666-0
Усі ціни 12 →Набір головок торцевих 1/4 з одинадцяти предметів STANLEY STMT82666-0 | 837 грн. |
Набор торцевых головок Stanley с трещоткой 1/4" 11 шт STMT82666-0 | 837 грн. |
Набір торцевих головок 1/4 дюйма Stanley, 11 предметів STMT82666-0 | 839 грн. |
Набір головок торцевих 1/4 з одинадцяти предметів STANLEY STMT82666-0 | 837 грн. |
Набор торцевых головок Stanley 11 пр STMT82666-0 | 837 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →