Біти / торцеві голівки Stanley FatMax 0-94-607
Stanley FatMax 0-94-607 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax 0-94-607
Усі ціни 34 →¶Набір головок торцевих 1/4 Rotator з одинадцяти предметів STANLEY 0-94-60 | 2 929 грн. |
Набор торцевых головок Stanley Rotator 1/4" с трещеткой, 11 шт 0-94-607 | 2 929 грн. |
Набір головок торцевих 1/4 дюйма Stanley Rotator, 11 шт 0-94-607 | 2 929 грн. |
Набор инструмента Stanley "Rotator" 1/4" 11ед. 6PT (0-94-607) | 2 929 грн. |
STANLEY 0-94-607 | 2 442 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок Stanley FatMax 0-94-607:
- Розміри: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →