Біти / торцеві голівки Stanley 1-68-784
Stanley 1-68-784 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-68-784
Усі ціни 11 →STANLEY 1-68-784 | 368 грн. |
Біта двосторонняя Stanley Ph1 і Ph2, довжина 60 мм, 10 шт 1-68-784 | 368 грн. |
Бита Phillips Stanley 1/4" PH1 и PH2 10шт (1-68-784) | 368 грн. |
Біта двостороння з шестигранним хвостовиком 1/4 під шліци Ph1 і Ph2 довжин | 368 грн. |
Біта двостороння Stanley Ph1 и Ph2 60 мм (1-68-784) 1-68-784 | 367 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →