Сумка Stanley STST1-70712
Фото 14 |
Stanley STST1-70712 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley STST1-70712
Усі ціни 18 →STANLEY STST1-70712 | 2 824 грн. |
Сумка для інструменту, відкритого типу, 18 STANLEY STST1-70712 | 2 824 грн. |
Сумка відкрита для інструментів Stanley STST1-70712 | 2 824 грн. |
Сумка Stanley 15 кг (STST1-70712) | 2 824 грн. |
Сумка для інструментів Stanley STST1-70712 | 2 824 грн. |
ще 13 пропозицій
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту Stanley STST1-70712:
- Максимальне навантаження — 15 кг
РекомендуємоПорівняти в таблиці →