Ящик для інструменту Stanley STST1-75515
Відео 1Фото 7 |
Stanley STST1-75515 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley STST1-75515
Усі ціни 37 →STANLEY STST1-75515 | 518 грн. |
Ящик для инструментов Stanley Essential 12.5" STST1-75515 | 518 грн. |
Ящик ESSENTIAL пластиковий з металевими застібками, розмір 316x156x128 мм | 518 грн. |
Ящик Stanley Essential з металевим замком, 316x156x128 мм STST1-75515 | 518 грн. |
Ящик для инструмента Stanley ESSENTIAL (STST1-75515) | 518 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Stanley STST1-75515
Ціни на Stanley STST1-75515 |
---|---|---|---|---|
Stanley STST1-75515 | від 515 грн. | 37 пропозицій | ||
Stanley STST1-75518 | від 691 грн. | 38 пропозицій | ||
Stanley STST1-75521 | від 1 033 грн. | 40 пропозицій | ||
Stanley STST82976-1 | від 1 999 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →