Дриль-шурупокрут GTM DS18/40P_BARE TOOL
Відео 1Фото 5 |
GTM DS18/40P_BARE TOOL акк. 2 шт 2 Агод акк. відсутній |
|
Модель DS18/40P_BARE TOOL постачається без акумулятора та зарядного пристрою.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM DS18/40P_BARE TOOL
Усі ціни 14 →Акумуляторний шурупокрут GTM DS18/40P без АКБ та зарядного пристрою DS18/4 | 1 465 грн. |
Дриль-шурупокрут акумуляторний GTM DS18/40P, 18В (без АКБ і ЗП) | 1 436 грн. |
Шуруповерт gtm ds18/40p, 18в, 40Нм, 2ск, (без акб и зу) (ds18/40pbare tool | 1 537 грн. |
Шуруповерт GTM DS18/40P, 18В, 40Нм, 2шв, (без АКБ та ЗП) (DS18/40PBARE TOO | 1 651 грн. |
Шуруповерт GTM DS18/40P, 18В, 40Нм, 2шв, (без АКБ и ЗУ) (DS18/40PBARE TOOL | 1 435 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації GTM DS18/40P_BARE TOOL
Ціни на GTM DS18/40P_BARE TOOL |
---|---|---|---|---|
GTM DS18/40P | від 3 686 грн. | 23 пропозиції | ||
GTM DS18/40P_BARE TOOL | від 1 435 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →