Стрем'янка ELKOP JHR 506 121 см
ELKOP JHR 506 121 см163 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP JHR 506 121 см
Усі ціни 11 →Драбина ELKOP JHR 506 алюмінієва, 6 ступенів, 1962 мм (37483) 37483 | 3 028 грн. |
Стремянка Elkop Jhr 506 | 3 011 грн. |
Драбина ELKOP JHR 506 алюмінієва, 6 ступенів, 1962 мм | 3 030 грн. |
Стрем'янка ELKOP JHR 506 6 сходинок (37483) | 3 029 грн. |
Стрем'янка алюмінієва Elkop JHR 506 37483 | 3 029 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості драбини ELKOP JHR 506:
- Полиця з гаком для відра
Модификації ELKOP JHR 506
Ціни на ELKOP JHR 506 |
---|---|---|---|---|
ELKOP JHR 506 121 см | від 2 878 грн. | 11 пропозицій | ||
ELKOP JHR 508 163 см | від 3 554 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →