Клавіатура
Razer BlackWidow V3 Roblox Edition Green Switch (RZ03-03542800-R3M1)
Фото 7 |
Razer BlackWidow V3 Roblox Edition Green Switch |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Razer BlackWidow V3 Roblox Edition Green Switch
Усі ціни 30 →Razer BlackWidow V3 Green Switch (RZ03-03542800-R3M1) Roblox Edition RZ03- | 7 999 грн. |
Клавіатура ігрова Razer BlackWidow V3 Green Switch ROBLOX Edition RZ03-035 | 7 999 грн. |
RAZER BlackWidow V3 Green Switch ROBLOX Edition (RZ03-03542800-R3M1) | 7 548 грн. |
Клавіатура Razer BlackWidow V3, Green Switch, Roblox Edition (RZ03-0354280 | 7 999 грн. |
Клавиатура Razer BlackWidow V3, Green Switch, Roblox Edition (RZ03-0354280 | 7 999 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →