Кухонний ніж Suncraft Clad AS-08
Suncraft Clad AS-08 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suncraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suncraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suncraft Clad AS-08
Усі ціни 10 →Кухонний ніж універсальний 150 мм Suncraft Senzo Clad (AS-08) | 2 699 грн. |
Кухонный нож универсальный 150 мм Suncraft Senzo Clad (AS-08) AS-08 | 2 699 грн. |
Кухонний ніж універсальний 150 мм Suncraft Senzo Clad (AS-08) | 2 699 грн. |
Кухонный нож универсальный 150 мм Suncraft Senzo Clad (AS-08) AS-08 | 2 699 грн. |
Ніж універсальний Suncraft Senzo Clad (AS-08) | 2 699 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →