Кухонний ніж Suncraft Bamboo MU-05
Suncraft Bamboo MU-05 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suncraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suncraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suncraft Bamboo MU-05
Усі ціни 6 →Нож Янагиба 210 мм Suncraft MU Bamboo (MU-05) MU-05 | 4 199 грн. |
Нож Янагиба 210 мм Suncraft MU Bamboo (MU-05) MU-05 | 4 199 грн. |
Ніж Янагіба Suncraft MU Bamboo (MU-05) | 4 199 грн. |
Ніж Янагину 210 мм Suncraft MU Bamboo (MU-05) | 3 989 грн. |
Ніж Янагіба 210 мм Suncraft MU Bamboo (MU-05) | 4 199 грн. |
Ніж Янагіба Suncraft MU Bamboo (MU-05) | 5 039 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →