Кухонний ніж Suncraft Moka MK-05
Фото 4 |
Suncraft Moka MK-05 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suncraft Moka MK-05
Усі ціни 7 →Кухонный нож для хлеба 200 мм Suncraft Moka (MK-05) MK-05 | 2 799 грн. |
Кухонный нож для хлеба 200 мм Suncraft Moka (MK-05) MK-05 | 2 799 грн. |
Кухонний ніж для хліба Suncraft Мока (MK-05) | 2 799 грн. |
Кухонний ніж для хліба 200 мм Suncraft Мока (MK-05) | 2 659 грн. |
Кухонний ніж для хліба 200 мм Suncraft Moka (MK-05) | 2 825 грн. |
Кухонний ніж для хліба Suncraft Мока (MK-05) | 3 359 грн. |
Кухонний ніж для хліба 200 мм Suncraft Moka (MK-05) | 2 799 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →