Кухонний ніж Victorinox Wood 5.1800.18
Victorinox Wood 5.1800.18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Wood 5.1800.18
Усі ціни 12 →Кухонный нож Victorinox Wood Carving 18 см 5.1800.18 | 2 808 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Wood Carving вузьке з дерев. ручкою 18см (5.1800.1 | 2 668 грн. |
Кухонный нож Victorinox Wood Carving узкое с дерев. ручкой 18см (5.1800.18 | 2 668 грн. |
Нож кухонный Victorinox 5.1800.18 | 2 808 грн. |
Кухонный нож Victorinox Wood Carving 5.1800.18 | 2 303 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →